Yhteystiedot: 

 Puheenjohtaja 

Hannu Jussila

Ratatie 9

98900 Salla

040 031 1991

hannu.jussila2@gmail.com

 

Rahastonhoitaja

Sointu Räsänen

040 024 2321

sointu.rasanen@pp.inet.fi

 

 

Johtokunnan jäsenet:

Jarmo Kivelä

Timo Vaarala

Matti Tervonen

Taina Kotavuopio

Hannu Hourula

Hannu Tervo



 

Sihteeri

Matti Tervonen

Tapulintie 29
98900 Salla

 0405038185

matti.tervonen73@gmail.com

 

Metsästyksenjohtaja 

Juhani Aaltonen

040 680 5828 hirvipuhelin

040 162 0272, 

050 307 3372

juhani.i.aaltonen@gmail.com

 

Seuran posti;

Sallan Erä- ja Kalamiehet ry 

Matti Tervonen

Tapulintie 29

98900 Salla

sallan.ekm.1958@gmail.com

Metsästysvuokrasopimukset:

Arto Soppela, 040 039 6679, arto.soppela@pp.inet.fi

- Matti Tervonen,0405038185,matti.tervonen73@gmail.com 

 

Jaostot;

-        ampumajaosto, Maarit Tervo, 040 759 1878, tervo.maarit@outlook.com

-        kalamiesjaosto, Sointu Räsänen, 040 024 2321, sointu.rasanen@pp.inet.fi 

-        kenneljaosto, Arto Soppela, 0400 396679, arto.soppela@pp.inet.fi

-        metsästys- ja riistanhoitojaosto, Ari Hourula, 040 7246830, ari.hourula@hotmail.com

 

Pyhärannan toimitiltat ja toimihenkilöt:

 

Sallan Erä- ja Kalamiehet ry

Pyhärannantie 15

98900 Salla


-        isännöitsijä, Arto Soppela, 040 039 6679, arto.soppela@pp.inet.fi 

-        huolto- ja ylläpito, Jarmo Heimonen 040 7168238,  

-        huolto- ja ylläpito, Teemu Koponen, 044 972 9646, kopoteemu@gmail.com 

-        varaukset, Juhani Aaltonen, 050 307 3372, juhani.i.aaltonen@gmail.com

-        varaukset, Mikael Vaarala, 040 678 3653, mikael.vaarala@gmail.com

-        hankinnat ja maksut, Sointu Räsänen, 040 024 2321,sointu.rasanen@pp.inet.fi 

 
Käyntiosoite: Ratatie 9, 98900 SALLA
Puhelin:
Nettitaivas
© Sallan Erä 2012