Yhteystiedot: 

 Puheenjohtaja 

Hannu Jussila

Ratatie 9

98900 Salla

040 031 1991

hannu.jussila2@gmail.com

 

Rahastonhoitaja

Sointu Räsänen

040 024 2321

sointu.rasanen@pp.inet.fi

 

 

Johtokunnan jäsenet:

Timo Vaarala, varapuheenjohtaja.

Jarmo Kivelä

Juhani Aaltonen

Taina Kotavuopio

Hannu Hourula

Mikael Vaarala



 

Sihteeri

Ahti Hautajärvi

Saijantie 392
98950 SAIJA

 040 413 5308

ahti.hautajarvi@gmail.com

 

Metsästyksenjohtaja 

Juhani Aaltonen

040 162 0272, hirvipuhelin

050 307 3372

juhani.i.aaltonen@gmail.com

 

Seuran posti;

Sallan Erä- ja Kalamiehet ry 

Ahti Hautajärvi

Kuusamontie 67 B 2

98900 Salla

sallan.ekm.1958@gmail.com

Metsästysvuokrasopimukset:

-        Arto Soppela, 040 039 6679, arto.soppela@pp.inet.fi

 

Jaostot;

-        ampumajaosto, Maarit Tervo, 040 759 1878, tervo.maarit@outlook.com

-        kalamiesjaosto, Sointu Räsänen, 040 024 2321, sointu.rasanen@pp.inet.fi 

-        kenneljaosto, Klaus Loisa, 040 568 9795, klaus.loisa@pp.inet.fi

-        metsästys- ja riistanhoitojaosto, Hannu Jussila, Ratatie 98900 Salla,040 031 1991, hannu.jussila2@gmail.com

 

Pyhärannan toimihenkilöt:

-        isännöitsijä, Arto Soppela, 040 039 6679, arto.soppela@pp.inet.fi 

-        huolto- ja ylläpito, Jarmo Heimonen 040 7168238,  

-        huolto- ja ylläpito, Teemu Koponen, 044 972 9646, kopoteemu@gmail.com 

-        varaukset, Juhani Aaltonen, 050 307 3372, juhani.i.aaltonen@gmail.com

-        varaukset, Mikael Vaarala, 040 678 3653, mikael.vaarala@gmail.com

-        hankinnat ja maksut, Sointu Räsänen, 040 024 2321,sointu.rasanen@pp.inet.fi 

 

 

 

 

 


 

 
Käyntiosoite: Ratatie 9, 98900 SALLA
Puhelin:
Nettitaivas
© Sallan Erä 2012